"ZZR apsardze" SIA

Pr 10:00 - 17:00
Ot 10:00 - 17:00
Tr 10:00 - 17:00
Ce 10:00 - 17:00
Pk 10:00 - 17:00
Patīk 0
Nepatīk 0

SIA"ZZR APSARDZE" PROFESIONĀLĀS APSARDZES DARBĪBAS SFĒRĀ AKCENTĒ TĀDAS GALVENĀS VĒRTĪBAS KĀ:

KVALITĀTE - mēs augsti vērtējam mūsu klientu vajadzības dzīvot, strādāt un atpūsties droša vidē. Mēs strādājam tā, lai savu darbu katrs veiktu augstā profesionālā līmenī, piedāvājam klientiem kvalitatīvu apsardzes un drošības pakalpojumu līmeni, lai SIA "ZZR APSARDZE" vārdam un darbiem nodrošinātu augstu reputāciju sabiedrībā un klientu vidū.
Kvalitatīvs darbs- tā ir garantija klientu interesei par firmas piedāvātajiem pakalpojumiem, pasūtījumu profesionālai un savlaicīgai izpildei, perspektīvai firmas turpmākai attīstībai.
Attīstība - mēs strādājam pēc jaunākām apsardzes darba formām un metodēm, piedāvājam klientiem un ieviešam praksē jaunākos un efektīvākos apsardzes sistēmas tehnoloģiskos risinājumus, kas veicina kompānijas attīstību.
Komandas darbs - mēs cienam un atbalstam savus vadītājus, ikdienas darbā jūtam savu darba kolēģu plecu, jo strādājam vienotā ritmā, lai operatīvi un kvalitatīvi nodrošinātu klientiem sniegto pakalpojumu izpildi.
Atsaucība - firmas darbinieki vienmēr uzmanīgi, ieinteresēti un laipni uzklausa klientus, palīdz viņiem atrast optimālu, individuālu risinājumu apsardzes jautājumos.
Uzticība - mūsu klienti mums uzticas, jo viņi ir pārliecināti, ka mēs varam un daram visu iespējamo, lai apmierinātu katra klienta vajadzības personiskās drošības un objektu tehniskās apsardzes sfērā.
Mūsu misija - piedāvāt klientiem professionālu, augstas kvalitātes drošības un apsardzes pakalpojumu klāstu, atbilstoši viņu individuālajam pieprasījumam un vajadzībām.
Mūsu misija - dāvāt, katram KLIENTAM UN VIŅA TUVINIEKIEM, DROŠĪBU DZĪVES UN DARBA VIETĀS!
Mūsu pamatuzdevums - nodrošināt līgumsaistības, nodrošināt klientu dzīvības neaizskaramību un kopumā rūpēties par klientu drošību. Šī uzdevuma veiksmīga īstenošana notiek pateicoties tam, ka mēs patstāvīgi pilnveidojam profesionālo potenciālu, tehnisko jaudu, attīstam jaunus sakarus. Katrs no mums apzinās atbildību par savu darbu rezultātiem.
Mūsu stratēģija virzīta uz to, lai radītu ekonomiskus, politiskus un sociālus apstākļus tām personām, kas ir ieinteresētas sadarboties ar mums.

Nozares: Apsardzes dienests

Apsardzes dienests. Apsardzes un ugunsdrošības tehnisko sistēmu tirdzniecība, uzstādīšana, apkalpošana, videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, attālinātā videonovērošana, miesassardze, apsardzes un ugunsdrošības tehnisko sistēmu pārdošana, uzstādīšana un apkalpošana, ugunsdrošības un apsardzes novērošanas pults, videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, attālinātā videonovērošana, objektu fiziskā apsardze, ārkārtas palīdzība.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (6)

Lietotāju atsauksmes