"Arimeks" SIA

Pr 09:00 - 18:00
Ot 09:00 - 18:00
Tr 09:00 - 18:00
Ce 09:00 - 18:00
Pk 09:00 - 18:00
Patīk 0
Nepatīk 0

“Arimeks” ir kvalitatīvu un mūsdienīgu datorprogrammu dīleris, kas piedāvā programmas grāmatvedības uzskaitei, analīzei un plānošanai.


“Arimeks” darbības oriģinalitāte un specifika ir
- klientam piedāvāt informāciju nevis par kādu vienu grāmatvedības programmu, bet par vairākām, kā arī uzzināt to priekšrocības un funkcionālās iespējas.
- strādāt pēc principa – labākais mūsu klientiem, piedāvājot klientam labākos un viņa uzņēmumam piemērotākos programmatūras risinājumus.


Labāko risinājumu izvēli sekmē individuālā pieeja katram klientam un “Arimeks” kā unikāla un atšķirīga uzņēmuma darbība informācijas tehnoloģiju firmu vidū un grāmatvedības jomā.

Nozares: Datorprogrammas, programmēšana

Datorprogrammas, programmēšana, ''Tildes Jumis'', ''Uvis'', ''Apvārsnis'', ''Hansa Financials'', ''Pasaka'', ''Ofiss 1'', ''Pirmais Kontakts'', ''Ankravs'', ''Kentaurs Pro'', ''Kentaurs Integra'', ''Kentaurs Enterprise'', ''Microsoft Business Navision'', grāmatvedības un noliktavas datorprogrammu izplatīšana,semināru un konferenču rīkošana (“Arimeks” Mācību centrs), konsultēšana ar aparatūru saistītos jautājumos, konsultēšana programmatūras jautājumos, datu apstrāde, ar datu bāzi saistītas darbības, grāmatvedības un noliktavas datorprogrammu tirdzniecība, apmācība un tehniskais atbalsts, licencētu biroja datorprogrammu tirdzniecība, kases sistēmu tirdzniecība.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (1)

Lietotāju atsauksmes