"Dzieti" SIA, īpašuma vērtēšana

Pr 09:00 - 17:00
Ot 09:00 - 17:00
Tr 09:00 - 17:00
Ce 09:00 - 17:00
Pk 09:00 - 17:00
Patīk 0
Nepatīk 0

SIA „DZIETI” darbību uzsāka 2000.gadā Rēzeknē. Balstoties uz savām zināšanām, pieredzi un nezūdošu interesi par izvēlēto arodu, kā arī pateicoties Jums, mūsu klientiem, šobrīd esam izveidojušies par stabilu un atzītu uzņēmumu. SIA „DZIETI” pamatnodarbošanās ir nekustamā īpašuma un kustamās mantas vērtēšana. Mūsu klienti ir bijuši gan privātpersonas un komersanti, gan valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmumi, citi interesenti.

Garantija mūsu un klienta veiksmīgai sadarbībai ir darbinieku profesionālās un akadēmiskās zināšanas, godprātīga attieksme pret darbu, kontakti ar bankām, valsts un pašvaldības institūcijām, 13 gadu garumā uzkrāta pieredze daudzu un dažādas sarežģītības objektu vērtēšanā. Arī 2008. gadā izsniegtais un 2013.gadā pagarinātais Latvijas Īpašumu vērtēšanas asociācijas (LĪVA) Kompetences sertifikāts nekustamā īpašuma vērtēšanai pierāda, ka mūsu kolektīvā strādā kvalificēti (sertificēti) vērtētāji, darba veikšanai ir pieejamas nepieciešamās informācijas datubāzes, īpašumu vērtēšana tiek veikta atbilstoši Starptautiskajam vērtēšanas standartam LVS 401:2013, labākajai vērtēšanas praksei un vērtētāju ētikas normām.

Tāpat kā asniem arī uzņēmumam nepieciešams augt un attīstīties, tādēļ kopš 2011. gada beigām SIA”DZIETI” darbība ir pārstāvēta divos birojos: Raiņa ielā 35A, Rēzeknē un Kr. Valdemāra ielā 38, 306-3, Rīgā, nodrošinot mūsu klientiem īpašumu vērtēšanas pakalpojumus Rīgā, Pierīgā, Latgalē un Vidzemē.

Latgales reģionā papildus piedāvājam arī tādus pakalpojumus kā darījumi ar īpašumiem, biznesa plānu izstrāde, projektu vadība, grāmatvedības uzskaite un organizēšana uzņēmumos.

Nozares: Nekustamais īpašums, darījumi , Nekustamā īpašuma noma, īre

Īpašumu vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana, kustamās mantas vērtēšana, nekustamie īpašumi, dzīvokļu vērtēšana, zemes vērtēšana, komercobjektu vērtēšana, privātmāju vērtēšana, iekārtu vērtēšana, sauszemes transporta līdzekļu vērtēšana, nekustamais īpašums darījumi.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (1)

Lietotāju atsauksmes