"Clean R" SIA, Vides un īpašuma apsaimniekošanas uzņēmums

Pr 08:00 - 16:30
Ot 08:00 - 16:30
Tr 08:00 - 16:30
Ce 08:00 - 16:30
Pk 08:00 - 16:30
Patīk 0
Nepatīk 0

1. Mēs rosinām sabiedrību šķirot atkritumus
Ikviens no mūsu darbiniekiem ieteiks jums, kā šķirot atkritumus ikdienā, nesagādājot papildus rūpes. Šķirot atkritumus uzreiz - vietā, kur tie rodas - ir gan ērtāk, gan videi draudzīgāk, jo šādi sašķirotus atkritumus iespējams daudz efektīgāk pārstrādāt.
2. Mēs veicinām labklājību
Vietās, kur strādājam, mēs esam viens no lielākajiem darba devējiem un kopumā nodarbinām teju 1000 darbinieku. Mēs atbalstām gan sabiedriskās aktivitātes, gan vietējos uzņēmumus, sadarbojoties ar tiem, un, protams, ievērojot augstas kvalitātes prasības un likumīgu norēķinu kārtību.
3. Mēs palīdzam mūsu klientiem ietaupīt
Mums ir ievērojama pieredze materiālu šķirošanā otrreizējai pārstrādei un maksimāli energoefektīvā īpašumu uzturēšanā. Clean R sniegtie pakalpojumi palīdz klientiem taupīt resursus un enerģiju, rīkojoties atbildīgi pret vidi.
4. Mēs transportējam atkritumus atbildīgi
Ik dienas mēs iztukšojam vairāk nekā piecarpus tūkstošus atkritumu konteineru, rūpīgi sekojot to tālākajam ceļam līdz pārstrādes vietai vai izgāztuvei. Atbilstoši likumā noteiktajai kārtībai, mēs pastāvīgi uzraugām savu ietekmi uz vidi.
5. Mēs nogādājam atkritumus pārstrādei
Mēs esam pārliecināti, ka vismaz 90% no atkritumiem ir iespējams pārvērst otrreizējās izejvielās vai enerģijā. Sadarbībā ar mūsu partneriem mēs cenšamies tuvoties šim mērķim.
6. Mēs palīdzam uzņēmumiem strādāt vēl labāk
Mēs rūpējamies, lai klienti var koncentrēties uz pamatdarbību, droši atstājot tīrīšanu un uzņēmumu uzturēšanu mūsu ziņā. Mēs piedāvājam efektīvus, drošus un ilgtspējīgus pakalpojumus.
7. Mēs rūpējamies par darbiniekiem
Mēs cenšamies nodrošināt mūsu darbinieku labklājību, sniedzot iespēju papildināt zināšanas un veidot karjeru. Mūsu mērķis - būt drošai un veselīgai darba vietai, kurā cilvēki ar prieku strādā, apzinoties sava darba nozīmīgumu.
8. Mēs radām atkritumu šķirošanai labvēlīgu augsni sabiedrībā
Mēs konstruktīvi sadarbojamies un esam pastāvīgā dialogā ar valsts un pašvaldību iestādēm, asociācijām un citām vides jautājumos ieinteresētām pusēm, lai nodrošinātu atbilstošus apstākļus ilgtspējīgas sabiedrības radīšanai.
9. Mēs apmācām mūsu klientus un vecinām viņu biznesa attīstību
Katru gadu mūsu speciālisti sniedz apmācību desmitiem uzņēmumu par aktuālākajiem jautājumiem videi draudzīgā atkritumu apsaimniekošanā. Tas uzlabo mūsu klientu izpratni par šķirošanas nozīmīgumu, samazina viņu atkritumu apsaimniekošanas izdevumus un samazina slodzi uz vidi.
10. Mēs izglītojam patērētājus, informējot par atkritumu pārstrādes priekšrocībām
Mēs vairojam patērētāju izpratni par nepieciešamību pārstrādāt atkritumus, nevis apglabāt tos poligonos, un veicinām viņu vēlmi un iespējas šķirot atkritumus.

Nozares: Atkritumu un būvgružu savākšana

Atkritumu apsaimniekošana, Atkritumu šķirošana, dalītā vākšana. Atkritumu savākšana, izvešana, apstrāde. Ražošanas atkritumi, Lielgabarīta atkritumi, Bīstamie atkritumi, veselības aprūpes atkritumi, medicīniskie atkritumi, Pārtikas BIO atkritumi, 3 kategorijas atkritumi, Zaļie atkritumi. Nolietota elektrotehnika un elektropreces, (ledusskapis, televizors, IT tehnika, mājsaimniecības iekārtas). Nolietotās riepas, Izlietota eļļa, atstrādātās motoreļļas, Baterijas, akumulatori, Luminiscentas dienasgaismas lampas, spuldzes. Videi kaitīgo preču atkritumi, Otrreizējās izejvielas, materiāli. Otrreizējo izejvielu materiālu savākšana, izvešana, apstrāde, pārstrāde. Makulatūra, plastmasa, polietilēns, PET, papīrs, kartons, metāls, metāllūžņi, stikls, koks, koksne. Konfidenciālas dokumentācijas iznīcināšana, Produkcijas iznīcināšana, Vides produkti, Atkritumu tvertnes, konteineri, pelnu trauki, urnas, lielgabarīta konteineri, preses un presēšanas iekārtas, velosipēdu statīvi, barjeras, atkritumi.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (1)

Lietotāju atsauksmes