"Latvijas Amerikas Acu centrs" SIA, filiāle ''Vecliepājas primārās veselības aprūpes centrs''

Patīk 0
Nepatīk 0

SIA „Latvijas Amerikas acu centrs" (LAAC) ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

Latvijas Amerikas acu centru 1993.gadā nodibināja profesors no Kalifornijas, ASV, Džons Džozefs Makdermots (John Joseph McDermott), (1932-2013). Acu centra darbības modelis ir balstīts uz ASV izstrādātiem pacienta aprūpes principiem un tehnoloģijām. LAAC ir izaugusi par stabilu, plaši pazīstamu, augsta līmeņa medicīnas iestādi, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu pacientiem.

Diagnostikas un ārstēšanas procesā augsti kvalificēta personāla pārraudzībā tiek izmantota ES un ASV augstākās kvalitātes standartiem atbilstoša, regulāri pārbaudīta un sertificēta oftalmoloģiskā aparatūra.

Latvijas Amerikas acu centra moto ir „Būt izciliem acu aprūpē un apmācībā". Profesionalitāte, tehnoloģijas un sadarbība starp pacientu un ārstu ir galvenie klīnikas pamatprincipi.

Nozares: Medicīniskie pakalpojumi

Acu ārsts, acu operācijas, redzes korekcija, optika, brilles, kontaktlēcas, lāzers, acis, oftalmologs, acu centrs, klīnika, lāzeroperācija, glaukoma, katarakta, šķielēšana, plastiskās operācijas, plakstu plastika, redze bērniem, acu ārsts bērniem, bērnu acu ārsts, veselības centrs, acu veselības centrs, medicīna.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (2)

Lietotāju atsauksmes