"Aktivcentrs" SIA veikals

Pr 10:00 - 20:00
Ot 10:00 - 20:00
Tr 10:00 - 20:00
Ce 10:00 - 20:00
Pk 10:00 - 20:00
Se 10:00 - 16:00
Sv 10:00 - 16:00
Patīk 0
Nepatīk 0

ŠODIEN MĒS ESAM LIELĀKAIS NO LATVIJAS UZŅĒMUMIEM, KAS NODARBOJAS AR MOTOROLLERU, MOTOCIKLU UN KVADROCIKLU TIRDZNIECĪBU, REMONTU UN APKALPOŠANU. DESMIT GADU DARBĪBAS LAIKĀ ESAM UZKRĀJUŠI LIELU PIEREDZI MOTO TEHNIKAS TIRDZNIECĪBĀ, APKOPJU VEIKŠANĀ UN REMONTOS. ESAM IZVĒLĒJUSIES TIKAI PAŠAS UZTICAMĀKĀS MARKAS UN ZĪMOLUS, KURI NODROŠINA AUGSTU TEHNIKAS KVALITĀTI UN KVALITATĪVU APKALPOŠANAS SERVISU.
AR KATRU GADU ARVIEN VAIRĀK CILVĒKU IEPAZĪST MŪSU PIEDĀVĀTĀS TEHNIKAS KLĀSTU, IEGĀDĀJAS TEHNIKU UN IETEIC "AKTĪVCENTRS" SAVIEM PAZIŅĀM, DRAUGIEM UN RADIEM, TĀ IR VISVĒRTĪGĀKA ATSAUKSME NO MŪSU KLIENTU PUSES.
KLIENTI IZVĒLAS MŪSU TEHNIKU UN PAKALPOJUMUS, JO PLAŠAIS MOTO TEHNIKAS SORTIMENTS, ATSAUCĪGIE UN PROFESIONĀLIE PĀRDEVĒJI UN DARBINIEKI, KĀ ARĪ POZITĪVA ATTIEKSME IR MŪSU GALVENIE TRUMPJI.
AR KATRU DIENU ATTĪSTĀMIES UN PILNVEIDOJAMIES, LAI SAVIEM KLIENTIEM NODROŠINĀTU VISMODERNĀKO UN KVALITATĪVĀKO MOTO TEHNIKAS PIEDĀVĀJUMU UN APKALPOŠANAS SERVISU.
GAIDĀM JŪS!

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCQGK_YDFUEw7XKYn7va-AKw
Vk.com:
https://www.vk.com/aktivcentrs

Nozares: Motociklu, motorolleru tirdzniecība

Motocikli mopēdi un motorolleri, Velosipēdi, Kvadracikli. Mototehnika, motocikli, motorolleri, kvadracikli, velosipēdi, skrituļslidas, bērnu preces, trenažieri, sporta preces aktīvai atpūtai, aktīvcentrs, activcentrs, slidas, Keeway, Fila, Benelli, Kymco, Babydesign, Kross, Atala, Spokey, Marbo, Marushin, Nexx, Romet, Hyosung, Sunbaby, Viva, LA, Malossi, Dinly, CF MOTO, Shiro helmets, Racing-planet, moto rezerves daļas, moto ķiveres, piekabes, bērnu rati, bērnu autosēdekļi, barošanas krēsli, manēžas.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (5)

Lietotāju atsauksmes