"Radi" atpūtas bāze

Patīk 1
Nepatīk 0

"PIE JUMS IR KĀ PARADĪZĒ"
Nereti ar šādiem vārdiem mūsu viesi raksturo atpūtas bāzi " RADI". Šis ir ģimenes uzņēmums, kas atrodas uz pussalas, cieši ieskauts meža un "Cieceres" ezera apskāvienos. Šeit biežāk dzirdamās skaņas ir putnu un citu radību ikdienas dziesmas. Savukārt katrs gadalaiks iekrāso mūsu atpūtas bāzi ar sev rakturīgo dabas ainavu, krāsām un smaržām gaisā.
Vasaras laikā mūsu viesi var izbaudīt dažādas aktivitātes, kā piemēram atpūtu pie ezera, izbraucienu ar airu laivām, motorlaivu, pūsli, ūdens slēpošanu... Makšķernieki var izmēģināt savu roku mūsu ezerā, kurā mīt dažāda lieluma līdakas, karpas....Vasarā mūsu atpūtas bāzi ir iecienījuši sporta spēļu, saviesīgo pasākumu un kāzu rīkotāji.
Visu cauru gadu pie mums varat izbaudīt pirts vienreizīgumu, kas palīdz organismam atgūt spēkus un skaistumu. Savukārt kā piedzīvojumu vērtu aktivitāti piedāvājam bezceļa izbraucienus ar džipu pa bezceļa parku vai arī vairāku dienu tūri pa mežu.

Nozares: Atpūtas bāze, Atpūtas vieta

Viesu nams, kempings, pirts, kamīnzāle, ūdens slēpošana, laivas, ēdināšana, telts vietas, atpūtas bāzes, viesu nami, kempingi, pirtis, makšķerēšana, ciecere, cieceres ezers, ezers, Saldus rajons, Brocēni, viesu māja, atpūta vasarā, vasaras atpūta.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (2)

Lietotāju atsauksmes