Feedback

Biznesa klientiem

Ikdienā klienti zvana Info dienestam 1182 un izmanto 1182.LV ceļvedi, lai noskaidrotu tuvākos,
populārākos un ieteicamākos uzņēmumus - tādus kā Jūsu!

Kādēļ sadarboties ar 1182:

Tele2 Uzziņu dienests 1182 apkalpo vairāk kā 300 000 zvanus gadā un tas ir otrais populārākais dienests, kas telefoniski sniedz informāciju par Latvijas uzņēmumiem, to precēm un pakalpojumiem.

1182 ir izdevīgākais Info dienests vairāk kā 1 miljonam Tele2 tīkla klientu – maksa par sarunas laiku ir 2 reizes zemāka, salīdzinot ar alternatīviem dienestiem.

1182 biznesam piedāvā digitālā mārketinga pakalpojumus, kas ar salīdzinoši zemām izmaksām palīdzēs uzlabot Jūsu uzņēmuma sasniedzamību, atpazīstamību un uzticamību, kā arī piesaistīt jaunus klientus un pārdošanas iespējas.

1182 galvenokārt izmanto klienti ar praktisku un tūlītēju vajadzību - klienti ir gatavi pirkumam, tādēļ šādai zvanu un interneta lietotāju plūsmai ir salīdzinoši augsta atdeve.

1182.LV lietotāji pievieno savus vērtējumus un atsauksmes par tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem - tā ir iespēja veidot dialogu un stiprināt uzticamību.

Uzņēmuma vieta 1182.LV meklēšanas rezultātu topā ir atkarīga no popularitātes (t.i. sekotāju skaita) sociālajos mēdijos - paaugstiniet uzņēmuma reitingu un uzticamību, pievienojot Foursquare, Facebook, Draugiem.lv un Twitter profilus.

Pakalpojumu pakas biznesa klientiem

Izvēlies savu Biznesa pakalpojumu paku - sākot no 4 Eur mēnesī!
Jo katrs piesaistītais jaunais klients ir tā vērts

Visas Biznesa pakas nodrošina Pamata satura publicēšanu Uzziņu dienesta datubāzē un 1182.LV ceļvedī internetā:
  • Uzņēmuma nosaukums, apraksts (līdz 1000 zīmes), darbības nozare (kategorija)
  • Adrese, koordinātas (vieta kartē), darba laiks, tālruņa numuri, e-pasts, skype
  • WWW mājas lapas adrese, Foursquare profila adrese un sekotāju skaits.