"Hausmaster" SIA

Pr 08:00 - 17:00
Ot 08:00 - 17:00
Tr 08:00 - 17:00
Ce 08:00 - 17:00
Pk 08:00 - 17:00
Patīk 0
Nepatīk 0

SIA „Hausmaster" nodrošina dzīvojamo māju apsaimniekošanu Rīgā un tās apkārtnē. Uzņēmuma rīcībā ir speciālisti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dzīvojamo māju apsaimniekošanā, plaša tehniskā bāze, vairākas avārijas brigādes un citi resursi. Ikviena uzņēmuma apsaimniekotā nama iedzīvotāji var būt lepni par sakoptu vidi, labi uzturētu ēkas tehnisko stāvokli, kā arī laipnu un zinošu nama pārvaldnieku.

Salīdzinājumā ar namu pārvaldēm un citiem apsaimniekotājiem, Hausmaster ir sekojošas priekšrocības:

Ekonomiski pamatota apsaimniekošanas maksa;
Drošība un stabilitāte, skaidri sadarbības nosacījumi, caurspīdīga mājas finansu aprēķinu sistēma;
Aktīvs dialogs ar kopīpašniekiem par mājas tehniskā stāvokļa uzlabošanu.
Jau kopš uzņēmuma darbības sākuma viena no prioritātēm ir pēc iespējas samazināt iedzīvotājiem izdevumus par komunālajiem pakalpojumiem. Lai to sasniegtu, rūpīgi tiek sekots gan situācijai siltummezglā, gan elektroenerģijas taupīšanai, kā arī ēku tehniskajam stāvoklim. Bez tam, mājās, kas vēlēsies, ir iespēja piesaistīt ES fondus siltināšanas darbiem.

Nozares: Nekustamā īpašuma apsaimniekošana, pārvaldīšana

Namu apsaimniekošana, Uzkopšanas serviss, Sērijveida dzīvojamo māju apsaimniekošana un pārvaldīšana. Uzkopšanas serviss, sētnieka pakalpojumi, zāles pļaušana, lapu vākšana, sniega tīrīšana, izvešana. Dārznieka pakalpojumi. Iekšējo un ārējo komunikāciju uzturēšana - inženiertehniskais aprīkojums, apkures un ventilācijas sistēmas, ūdens apgāde, kanalizācija, ugunsdzēsības sistēmas, santehniķis, elektriķis, profesionāli dzīvojamo māju pārvaldnieki. Avārijas dienests 24 h diennaktī.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Lietotāju atsauksmes