"GRIVIKA" IK

Patīk 0
Nepatīk 0

.Piedāvājam mēbeļu, iedzīves un iekārtu pārvietošanu. Pieredzējuši, uzmanīgi un akurāti krāvēji veiks visus iekraušanas un izkraušanas darbus, pārvietojot Jūsu iedzīvi. Vajadzības gadījumā arī iepakos, izjauks un uzstādīs mēbeles vai citas iekārtas. Strādājam visā Latvijas teritorijā. Sniedzam pakalpojumus arī visā Baltijā un citur Eiropā.

Piedāvājam auto un vieglās tehnikas transportešanas pakalpojumus Latvijā, Baltijā un visā Eiropā. Evakuēsim Jūs, Jūsu auto un Jūsu līdzbraucējus. Autoevakuācija iespējama bezceļa apstākļos. Izvilksim Jūsu auto no smiltīm, kupenām kā arī no purva.

Veicam nelielus automašīnu remontus uz ceļa. Pievedam degvielu, piestartējam auto. Izvelkam iestrēgušo auto.

Pārvadājam visdažādākās kravas visā Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pārvadājam steidzamās kravas un līdzkravas pa ceļam. Sniedzam arī negabarīta kravas pārvadājuma pakalpojumus ar vienlaikus līdz astoņiem pasažieriem.

Pārvadājam no 4 līdz 50 pasažieriem kā arī pasažierus, kuriem ir daudz bagāžas. Pārvadājam pa visu Latviju Baltiju un Eiropu.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem iznomāt kvalitatīvas piekabes par draudzīgām cenām.

Nozares: Pārvākšanās serviss , Autoevakuatori un tehniskā palīdzība uz ceļa , Piekabes, kemperu noma , Kravu ekspeditēšana , Kravu pārvadājumi

Autoevakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa, pārvākšanās serviss, autotransporta kravu pārvadājumi, piekabes, kemperi, treileri, diennakts autoevakuators, auto evakuators Jelgavā, auto evakuators, autoevakuācija, SOS tehniskā palīdzība bezceļa apstākļos, tehnikas transportēšana, iestigušu auto izvilkšana, auto evakuācija, auto evakuators, auto evakuēšana.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (1)

Lietotāju atsauksmes