SIA "RSC Noma"

Patīk 0
Nepatīk 0

SIA “RSC Noma” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar būvgružu izvešanu un birstošo kravu pārvadāšanu, būvgružu konteineru nomu un dažāda veida traktortehnikas un celtniecības tehnikas pakalpojumu sniegšanu.
No 2002. gada SIA "RSC Noma" pilnveido un attīsta savu pakalpojumu klāstu un kvalitāti, lai sadarbības partneri - privātpersonas, mazie, vidējie uzņēmumi un Latvijas lielākās būvfirmas un ceļu būves uzņēmumi - arī turpmāk izvēlētos SIA "RSC Noma".
Savlaicīgu pakalpojumu sniegšanu uzņēmumam nodrošina tā rīcībā esošās dažāda lielgabarīta automašīnas – konteineru vedēji būvniecības atkritumu izvešanai un dažādu būvniecības materiālu transportēšanai, kā arī aptuveni 30 dažāda veida traktortehnikas un celtniecības tehnikas vienības dažādiem zemes rakšanas, kraušanas darbiem, ceļu ierīkošanas un ēku demontāžas darbiem.
Mūsu mērķis ir sniegt Jums labākos risinājumus jebkurā situācijā, tādēļ izmantojot ilggadējo pieredzi, mūsu darbinieki nodrošinās Jums kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un nepieciešamības gadījumā sniegs konsultācijas par piemērotāko risinājumu konkrētu darbu izpildei.

Nozares: Atkritumu un būvgružu savākšana

Atkritumu un būvgružu savākšana, autotransporta kravu pārvadājumi, būvgružu, būvgruži, gružu izvešana, būvgružu izvešana, būvniecības atkritumu savākšana, izvešana ar konteineriem 5 m³, 7 m³, 8m³, 10 m³, 15 m³, 22 m³, 30 m³, 40 m³, būvgruži, būvgružu šķirošana, pārstrāde, izvešana, būvgružu, sadzīves atkritumu - plastmasa, metāllūžņi, riepas, stikls, koks, lapu koks, "zaļie", lielgabarīta u. c., savākšana un izvešana, ražošanas atkritumu izvešana ar konteineriem, sniega izvešana, būvgružu, atkritumu konteineru noma, īre, būvniecības atkritumi, to savākšana un izvešana, konteineru iznomāšana būvgružiem dzīvokļu, ofisu, privātmāju u. t. t. remontam, mazgabarīta (maza izmēra) 2, 5m x 2, 3m automašīna atkritumu izvešanai no pagalmiem, iekšpagalmiem, būvgružu, atkritumu novadcauruļu, novadcaurules, noma, īre, ēku, māju starpsienu nojaukšana, demontāža, būvlaukumu uzkopšana, grants, šķembu, smilts, melnzemes piegāde, transportēšana.

Sekotāju skaits 0


Twitter
0

Foursquare
0

Facebook
0

Draugiem.lv
0

Foto un video (1)

Lietotāju atsauksmes